Co hraje?: DnB, Jump-Up, Electro House, BreakBeat

Věk: 24

Jak dlouho hraje?: od roku 2004

Info: Pocházím z malé severočeské vesničky nedaleko Děčína. K hudbě jako takový jsem se dostal především hlavně díky časopisu Tripmag (později přejmenovaný na X-Mag).
Za mixpult jsem se ale poprvé postavil díky skupince lidí, se kterými jsme měli založený Sound Systém. Sound nesl název Phobia. Po deseti letech existence si každý našel to svoje, šel si svou cestou a Sound Systém se v roce 2013 rozpadá. O rok dříve, v roce 2012 si mě po dlouholeté spolupráci vzala definitivně pod křídla děčínská crew DCGround. Na začátku své kariéry jsem se pokoušel srovnávat převážně Tech-house a Jungle. Asi po roce a půl jsem přešel na DnB. V poslední době se dost věnuju Electro Housu, který mě čím dál víc baví a zajímá. Příležitostně se také snažím o vlastní produkci, na které pracuju v FL Studiu. Mám rád rýchlý a přesný mixy, který ze sebe musej vydávat spoustu energie pro publikum :)
Prosazuju a hraju přes vinyly a cd playery. Console, kontrolery a jiné sarapatičky s funkcí Auto Sync nemám rád, přes to umí hrát každej Lojza Lívanec :))

Oblíbené labely: Maximum Boost, Urban Takeover, Playaz, Zombie, Ganja, Shogun Audio, Low Down Deep, Innovation, Chronic, Technique, Bingo, Global Domination ...

Odkazy:

https://www.facebook.com/pages/DeeJay-Khomix/251998522547?ref=hl
http://soundcloud.com/khomix
http://www.mixcloud.com/khomix/