Co hraje?: DnB (Inteligent,Deep,Neuro,Atmo),Breaky,IDM,Chill

Věk: 29

Jak dlouho hraje?: Tvorba od 12 let, DJing od 16

Info: Tento děčínský rodák se k elektronické muzice dostal již ve svých 12 letech, kdy se mu poodkryl svět Trackerské (ProTracker, FastTracker) kompozice díky tehdy velmi oblíbeným počítačovým demům, ve kterých byla na svou dobu velmi pokroková muzika. To byla také na dlouhou dobu jedna z hlavních inspiračních žil, které ho v dalším hudebním rozvoji inspirovaly.

O několik let později, se díky své snaze proniknout do komunity lidí kolem elektronické muziky, dostává poněkud oklikou k DJingu, ve kterém takřka okamžitě volí cestu mixu zlámaných beatů. DnB se stává řídícím taktem jeho srdečního tepu a od Liquidů a Inteligentu experimentuje takřka se všemi odnožemi tohoto výrazným basem a bubnem definovaného žánru. Jeho výsadou jsou zejména melodické pasáže a trans-žánrové přechody.

Mimo Produkce a DJingu je v neposlední řadě také výraznou osobou v samotném pořádání hudebních akcí, které zejména na severu Čech do jisté míry ovlivnily soudobou generaci příznivců. Za jeho výrazného přispění se událo několik ročníků free-openair mejdanů a jiných párty, na kterých se podílel na organizaci DnB stage. To vše po nějaké době nemohlo vyústit v nic jiného než založení vlastní Crew. DcGround se díky vhodné volbě členů a zejména pak jejich obětavosti a zápalu po několik letech tvrdé práce stal sehraným týmem, na který je tato postava DnB scény po právu hrdá.

Oblíbené labely: Fokuz, FokuzLTD, C.I.A., GLR, Horizons, Moving Shadow, Vision Rec., Basswerk, DcG Rec:o)

Kontakt: k.seek(zavináč)dcground.net

Odkazy:

http://soundcloud.com/k-seek
http://www.facebook.com/dcground